Yardım

Eğer birden fazla kelime aramak istiyorsanız(kelimeler arasına virgül koyun) ',' ya da 'or' koşulunu kullanın. Bu şekilde bir aramada, aradığınız birden fazla kelimelerden bir veya bir kaçını içeren ilanlar arama sonucunda gösterilir.

(Örnek) Aranan kelimeler: kırmızı yada mavi-- ya da kırmızı,mavi

'kırmızı' yada'mavi' arama koşuluna and eklediğinizde ve/yada şeklinde bir aramada ,beraber yada tek tek içeren tüm kelimelerin bulunduğu ilanlar gösterilecektir.

Aradığınız kelimelerin tümünü içeren ilanların gösterilmesini istiyorsanız, kelimeler arasında 've' kullanın. Bu şekilde bir aramada mutlaka tüm kelimeleri içeren ilanlar sadece sonuç olarak gösterilir.

(Örnek) Aranan kelimeler: kırmızı ve mavi

...Bu şekilde bir aramada ilan detay ve başlıklarında, 'kırmızı' ve 'mavi' kelimelerini içeren tüm ilanlar gösterilecektir.

İpucu: Sadece kelimenin bir bölümü için 'bazı' koşulunu kullanın

... Bir cümle yada kelimenin sadece bir kısmını sonuç olarak getirir..'Krediye uygun ucuz daire' şeklinde bir cümle aradığınızı varsayalım. Aramanızı kapsamlandırmak için 'konut Kredi  uygun ucuz daire'şeklinde bir arama size bu kelimelere benzer terimlerin geçtiği tüm ilanları getirir.

ilan numarasını bildiğiniz bir ilanın no'sunu yazıp,İlan Numarası ile Ara,kısmını işaretledikten sonra arama yapın,o numaraya ait ilana ulaşırsınız.