Hoşgeldin, Ziyaretçi ( Üye Ol | Üye Girişi )

Fiyatlandırma Ve Mağaza

Extra

Fiyatlandırma

BU BÖLÜMDE FİYATLANDIRMA VE MAĞAZALAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİLERİ BULABİLİRSİNİZ.

Sitemize İlan Verme İşlemi Son Derece Kolaydır. Sizlere Ürün Alırken Ve Satarken Büyük Kolaylık Sağlar. Üyelerimize İki Farklı Ödeme Seçeneği sunmaktayız. "İlan Başına Ödeme" Seçeneğinde İlan Başına Ek Özellikler Ve Diğer Maliyetler İçin Ücret Ödersiniz. Yada, "Abonelik" Seçeneği İle Tek Tek İlan Başına Ücret Ödemek Yerine Daha Az Bir Ücret Ödeyerek Tüm İlan Özelliklerinden Tüm İlanlarınızda, Abonelik Süresi Boyunca Yararlanabilirsiniz. (İLETİŞİM Detaylar İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.). Sitemize Kayıt Olmadan Önce Fiyatlandırma Programını Gözden Geçirebilirsiniz. HEMEN KAYIT OL İlanexpres.


Temel Ödeme Planları (İlan Başına)

Her İlanınız İçin İlan Başına 8 Adet Ücretsiz Resim Yüklemenize İzin Verilir.

ilanexpres.com'da Mağaza Neden Açmalıyım?


 

Mağaza açmanın avantajları

 

  • ilanexpres.com'da satmak istediğiniz tüm ürünleri, size özel bir mağaza sayfası yaratarak portalın Tüm kullanıcılarına tanıtma imkanı bulabilirsiniz. Geniş bir kitleye ulaşan ilanexpres.com’da yer alarak marka bilinirliğinize de olumlu katkı sağlarsınız.
  • Arama sayfalarında ilanlarınız listelendiğinde, yanlarında mağaza ikonu bulunacaktır. Herhangi bir ilanınıza ulaşan bir alıcı, bu ikona tıklayarak mağazanıza girebilir, tek bir ilanınızla mağazanızdaki tüm ürünlere daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilir.
  • Mağaza açtığınızda firmanıza özel bir web sayfasına sahip olacaksınız. (magazanizinadi.ilanexpres.com). Bu özel alanda firmanıza ait kurumsal bilgilerinize ve logonuza yer verebilir, Mağazanıza ait tüm istatisliklere ulaşabilir ve düzenleme yapabilirsiniz, mağazanızın sayfasını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu sayede alıcıların ilgisini çekip, sizi tercih ederek alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.
     
  • Mağaza sahibi olmanız alıcıların size olan güvenini arttıracaktır. Mağazanızın sağladığı bu güvenle satış hacminizi yükseltebilirsiniz.
     
  • Firmanızda görevli diğer çalışanlarınızı da mağazanıza kullanıcı olarak atayabilirsiniz. Böylece her çalışan kendisine tanınan yetkiler çerçevesinde mağazanıza ilan ekleme, güncelleme, görsel değiştirme gibi birçok işlemi gerçekleştirebilir ve sizin iş yükünüzü hafifletebilir.

 

Mağazalara Özel Fiyat Planı

00.00 TL
00.00 TL  
00.00 TL
00.00 TL

        

Mağaza

                                    

 


Seri İlanlar Fiyat Planı

Fiyat
20.00 TL(İlan süresince)
9.00 TL(İlan Süresince)
5.00 TL(İlan Süresince)

5.00 TL(İlan Süresince)
15.00 TL(İlan Süresince)

Kategorilere Özel Fiyat Planı

00.00 TL
19.00 TL
X.XX TL
X.XX TL

Açık Artırma İlanları Fiyat Planı

Fiyat
20.00 TL(İlan süresince)
9.00 TL(İlan Süresince)
5.00 TL(İlan Süresince)

5.00 TL(İlan Süresince)
15.00 TL(İlan Süresince)

Kategorilere Özel Fiyat Planı

00.00 TL
19.00 TL
x.xx TL
X.XX TL

İlan EXTRA Çeşitleri Nelerdir?